Mersin Tablet Tarmiri - notebook tamiri mersin

Mersin Monitör Tamiri

Mersin Lcd Led Monitör Tamiri 

Masaüstü Bilgisayarlarınızın Monitörlerinin her türlü onarımı firmamız tarafından özenle yaplımaktadır.yapılan tamir edilen monitörlere firmamız tarafından 3 ay ve 6 ay arasınra garanti verilmektedir.herhangi bir şekilde aynı yerden sorun yaşanıldığında herhangi bir ücret alınmadan arızanız giderilir.

Mersin Monitör tamiri ve Mersin Lcd Televizyon ve Monitör servisi

Sizlerin servisimize getirmiş olduğunuz monitör ve televizyonların onarımları servise giriş formu ile başlamaktadır.Müşteri bilgileri veri koruma kanunu çerçevesinde kaydedilir ve korunur.servis formunun bir kopyası müşteriye verilir diğer kopyası bilgisayarın üzerine eklenir ve atanan Teknik servis elemanı üzerine

Bilgisayar Temizliği Sırasında Nelere Dikkat Etmeli?

Bilgisayar parçaları çok hassas mekanik donanımlardır. Özenle ve titizlikle yapılması gerekir. Eğer parçalara zarar verdiğinizi düşünürseniz Mersin bilgisayar parçaları ofisinden teknik yardım alabilirsiniz. Firmamız bilgisayar teknik servis hizmeti veriyor. Buna bağlı olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istedik. Donanım temizliği önemli ve titizlik isteyen bir iştir. Bu temizlik işlemleri bilgisayarın her şekilde ömrünü uzatan işlemlerdir. Firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz.