Mersin güvenlik kamerası

Mersin Güvenlik Kamerası

Mersin güvenlik kamerası sistemleri kurmanın en güvenli yolu bizim gibi sektörde kendini kanıtlamış profesyonel bir şirketle çalışmaktır. Bunun için gereken her türlü teknik donanım ve iş gücü kapasitesine sahibiz. Elimizde her marka ve model Mersin güvenlik kamerası mevcuttur. Stoklarımız arasında kameralarla birlikte bunlara uygun yedek parçalar da mevcuttur. Dolayısıyla kurulumları gerçekleştirirken, zamandan tasarruf etmekle birlikte, teknik müdahalelerde sorunsuz sonuçlar alınmaktadır. Teknik servisimiz kamera kurulumu işlemini gerçekleştirirken etap etap çalışmaktadır. İlk etapta sizlerle yaptığı yüz yüze görüşmelerle ihtiyaç analizi yapmaktadır. Buna bağlı olarak istediğiniz güvenlik kamerası tipi ve özelliklerini ortaya çıkarmaktadır. Mersin güvenlik kamerası önerilerimizi iç ve dış ortama göre belirlemekteyiz. Dış mekân için var olan önerilerimiz arasında IP65 standardına sahip su geçirmeyen kameralar bulunmaktadır.

Mersin güvenlik kamerası

İç mekân için önerdiğimiz kameralar ise varifocal lensli box kameralardır. Bu kameralarla, uzaklık ve yakınlık ayarı yapılabilmektedir. Eğer kameranın gizli ve görünmeyen modellerinden istiyorsanız size pır dedektör görünümlü gizli kameralardan önerebiliriz. Gözde bilgisayar olarak güvenlik kamera sistemleri konusunda çalışan teknik servisimizle tanışmanızı şiddetle öneririz. Teknik ekibimiz sizin talepleriniz üzerine yerinde keşifler yapmaktadır. Bunun için isteğe bağlı olarak keşif formu doldurmanızı tavsiye ederiz. Mersin güvenlik kamerası taktırmak isteğinizi ve konuya dair detayları içeren bu formu doldurduktan sonra ekibimiz ücretsiz keşifler yapmaktadır.

Bu doğrultuda fabrika, hastane ve market gibi kamusal alanlara kamera sistemi kurulumu yapmaktayız. Mersin güvenlik kamerası kurulumu gerçekleştirmeden önce genel bir kroki çizmekteyiz. Bunu yapmamızın sebebi, mekânın stratejik noktalarını belirlemek ve niteliğini en uygun kamera seçimlerini gerçekleştirmektir. Kamerayı yerleştirdiğimiz alanlar arasında giriş-çıkış noktaları, koridorlar, çalışma noktaları ve stratejik öneme sahip odalar bulunmaktadır. Dikkate aldığımız diğer hususlar arasında bölgenin genişliği ve uzunluğunun kamera lenslerine uygunluğu da vardır. Bu da Mersin güvenlik kamerası boyutlarında farklılıkları beraberinde getirebilmektedir. Kamera deyince göz önünde bulundurulması gereken bir sürü ek cihaz bulunmaktadır. Bunlar arasında kayıt cihazı, hard disk, VGA kablo, adaptör, BNC konnektör, kamera ayağı, kamera muhafazası ve monitör de bulunmaktadır. Biz size hizmeti getirirken tüm bu aparatları bir set olarak görücüye çıkarmaktayız.